Choć przedświąteczny czas przygotowań niekoniecznie sprzyja spotkaniom towarzyskim, to jednak grupie kilku młodych kandydatek na przyszłe panie domu udało się wspólnie spotkać, aby cieszyć się sobą, swoim pięknem i miłością jaką obdarzył nas Pan 😊

W sobotni wieczór, 22 grudnia, spotkałyśmy się w Kawiarence Pod Dobrym Aniołem na kolejne kobiece spotkanie stanowe. Tym razem Basia, jedna z dziewcząt z Grupy, poprowadziła warsztaty makijażu. Po merytorycznym wstępie, każda z dziewcząt sama wykonywała swój idealny makijaż, po czym niektóre z nas oddały się w ręce swoich koleżanek z Klemy, które wyczarowały na ich głowach przepiękne fryzury. Następnie Emilka zrobiła nam urocze, świąteczne zdjęcia.

Mimo, że jednym z głównych elementów naszego spotkania był szybki kurs makijażu, to staramy się wciąż przypominać sobie słowa Oblubieńca z Pieśni nad Pieśniami, dla Którego piękne jesteśmy zawsze, z makijażem, czy bez.

„O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jakże piękna! 
Oczy twe jak gołębice 
za twoją zasłoną. 
Włosy twe jak stado kóz 
falujące na górach Gileadu. 
Zęby twe jak stado owiec strzyżonych, 
gdy wychodzą z kąpieli: 
każda z nich ma bliźniaczą, 
nie brak żadnej. 
Jak wstążeczka purpury wargi twe 
i usta twe pełne wdzięku. 
Jak okrawek granatu skroń twoja 
za twoją zasłoną. 
Szyja twoja jak wieża Dawida, 
warownie zbudowana; 
tysiąc tarcz na niej zawieszono, 
wszystką broń walecznych.” 

Choć spotkanie miało dość swobodny charakter, była to jednak okazja, podczas której mogłyśmy się czegoś nauczyć, wymienić doświadczeniami, a przede wszystkim porozmawiać i wspólnie spędzić czas.

 

Autor tekstu: Nina Roman

 

Efekty mini sesji zdjęciowej prezentujemy poniżej. Za pomysł i wykonanie zdjęć bardzo dziękujemy Emilii Roman.

Leave a Reply