Nasza Grupa została poproszona przez reporterów katolickiego programu skierowanego do młodzieży „Studio Raban” (każda sobota, godz. 8.50 TVP1) o wypowiedź na temat chrześcijańskich gier komputerowych. Przedstawiciele Klemy wraz z duszpasterzem odpowiedzieli m.in. na pytania, czy uważają, że pomysł chrześcijańskich gier komputerowych jest pożyteczny, czy słyszeli o takich grach oraz jakie są ich osobiste uwagi i przemyślenia. Była to zatem okazja do włączenia się w dyskusję na dość nietypowy, a jednocześnie ciekawy temat. 

Zapraszamy do obejrzenia odcinka z udziałem Klemy: 25.08.208r. Studio Raban. Materiał o chrześcijańskich grach komputerowych i wypowiedzi członków Grupy od 11.58 🙂 

Zachęcamy także do obejrzenia wcześniejszego odcinka „Studia Raban”, w którym znajdziecie relację z naszego tegorocznego przedstawienia pt. „K.O.S.T.K.A”, w którym opowiadaliśmy o św. Stanisławie Kostce: 14.07.2018r. Studio Raban. Materiał o Grupie od 09:50. Koniecznie zobaczcie, jak zaprezentowali się nasi młodzi artyści! 

Autor tekstu: Grupa Akademicka Klema

Leave a Reply