klema teledysk

Prawie dwa miesiące temu mieliśmy okazję dzielić się z Wami premierą naszej sztuki, która spotkała się z dużą aprobatą i bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejne nasze dzieło, z którym bez problemu możecie zapoznać się nie wychodząc z domu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do ponownego posłuchania i obejrzenia teledysku naszej piosenki finałowej!

 

Utwór „Bądź dobry jak chleb” skomponowany przez Mikołaja Grudzińskiego przy współpracy z Anią Celej oraz resztą członków naszej Grupy Akademickiej, doczekał się swojego nagrania wideo. Teraz można nie tylko wsłuchać się w piękny przekaz płynący ze słów i melodii, lecz także zobaczyć jego wizualizację. Teledysk powstał na bazie filmików z licznych prób przygotowujących do spektaklu oraz z fragmentów premiery naszej sztuki, która odbyła się w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Szczególnym urozmaiceniem całości są imponujące ujęcia nakręcone przy pomocy drona. Warto samemu obejrzeć i przekonać się o wszystkich walorach estetycznych tego teledysku.  Można zobaczyć „od kuchni” jak mijała nam praca nad sztuką.

 

Gorąco zapraszamy do oglądania:

Aby być na bieżąco z podejmowanymi przez nas aktywnościami, zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na Youtubie:
https://www.youtube.com/channel/UC_YdUJ7-JYSNVt0sQc8ZrBw).

Życzymy przyjemnych wrażeń, a jeśli się spodoba, zachęcamy  do polubienia, zostawienia komentarza oraz udostępniania. Za każdą formę zaangażowania bardzo dziękujemy, i według myśli św. Brata Alberta, nie zapominajmy dzielić się sobą jak chlebem.

Autor tekstu: Karolina Budzaj

Dodaj komentarz