DSC03122
Zainspirowani niezwykłą postacią św. brata Alberta, którego rok teraz świętujemy, we współpracy z grodziskim Centrum Kultury organizujemy sztukę pt. „Szukając Adama”. Jest to dramat opracowany na potrzeby Klemy przez p. Sławomira Sadowskiego na podstawie utworu Karola Wojtyły pt. „Brat naszego Boga”. To skłaniająca do refleksji opowieść o poszukiwaniu siebie, byciu dla drugiego człowieka, o przekraczaniu licznych barier na drodze do odnalezienia powołania.

Św. Brat Albert uczył, że trzeba być dobrym jak chleb i dawać z siebie innym, bo w każdym człowieku spotykamy Boga. W dzisiejszym, pełnym zabiegania świecie ten obraz wcale nie traci na aktualności, a przesłanie Świętego zdejmuje z ludzkich oczu klapki egocentryzmu, pomaga odnaleźć odpowiedź na nurtujące każdego z nas pytania.

Czy jesteś gotowy wyruszyć z nami na „poszukiwania”?

Spektakle zbliżają się wielkimi krokami, rosną emocje i tempo przygotowań.  07.05.2017 r. o godzinie 19:00 będzie nas można zobaczyć na deskach Grodziskiego Centrum Kultury, a tydzień później – 14.05.2017 r. o godzinie 16:00 w Kościele MBNP w Grodzisku Mazowieckim.

Wraz z postępującymi przygotowaniami, oraz zwiększającym się nakładem poświęconego czasu i środków, pojawił się pomysł nawiązania współpracy z mediami w celu promocji sztuki. Skontaktowaliśmy  się z szeregiem instytucji medialnych, które w większości odpowiedziały pozytywnie na naszą propozycję i z dużą chęcią przystały na patronat medialny nad naszym wydarzeniem. Współpraca zaowocowała szeregiem materiałów promujących sztukę jak i pozostałe działalności Klemy.

Poniżej przedstawiamy patronów medialnych spektaklu (pod nazwą ukryty jest link przekierowujący do wybranego artykułu poświęconego sztuce):

– Radio Bogoria
– Gazeta Bogoria
 
Autorzy tekstu: Agnieszka Jacyniuk, Mateusz Wnuk

Dodaj komentarz