W ostatnią niedzielę 29 stycznia dziewięciu członków naszej wspólnoty przyjęło w uroczystym obrzędzie Jezusa w Jego Słowie. Zobowiązali się oni do wsłuchiwania się w Jego głos w swojej codziennej modlitwie, a wszyscy, którzy uczestniczyli w tej ceremonii w zeszłym roku, mogli powtórzyć swoje przyrzeczenia. Była to wyjątkowa chwila którą mogliśmy przeżyć razem, modląc się i dziękując Bogu za możliwość zrealizowania jednego z filarów naszej wspólnoty. Żywimy nadzieję, że słowa uroczystej przysięgi wypowiedzianej w tym dniu będą od tej pory obowiązywać w naszym życiu:

 

Pragnę czytać to Słowo każdego dnia i Nim się kierować,

Żyć według Niego i być posłuszny natchnieniom, które we mnie rodzi,

Aby Chrystus żył we mnie, a ja w Nim.

Daj mi do tego łaskę Panie!

 

Autor tekstu: Wojciech Celej

Więcej zdjęć z uroczystości do zobaczenia w zakładce Ceremonia przyjęcia Słowa Bożego

Leave a Reply