W ostatnią sobotę października po raz pierwszy w naszej parafii odbył się Bal Wszystkich Świętych. W wydarzeniu udział wzięło ponad 50 dzieci, z przedszkoli i szkoły podstawowej. W przepięknie ozdobionej sali uczestnicy bawiąc się poznawali historię niezwykłych Świętych. Do naszego parafialnego nieba prowadziła brama, której strzegł św. Piotr, a za którą otwierała się wspaniała perspektywa ponad dwugodzinnej zabawy. W niebiańskiej atmosferze mali święci mogli się spotkać i zapoznać bliżej
z życiorysem m.in. św. Franciszka, św. Królowej Jadwigi, św. Jana Bosko, św. Siostry Faustyny, św. Agnieszki oraz św. Łucji,
w których role wcielili się członkowie naszej Grupy. Dzieci zachwycały przebraniami swoich świętych patronów, a przede wszystkim – jak przystało na prawdziwych świętych –  promieniowały Bożą radością 😀

Bal został zorganizowany dzięki zaangażowaniu Parafii M.B.N.P na Piaskowej, siostry Immakulaty (Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej) oraz członków Grupy Akademickiej Klema”.  

Autor tekstu: Agnieszka Sadowska

Więcej zdjęć do zobaczenia w zakładce I Bal Wszystkich Świętych

Leave a Reply